Skupina A - 1.divize - výsledky

30.06.2020Pavel Zemanec x Jakub Hájek0.6 0.6Byl bezchybný, absolutně bez šance :-(
29.06.2020Zdeněk Peter x Pavel Zemanec6.0 6.1
28.06.2020Jakub Hájek x Zuzana Zapletalová0:0 0:0nehráno (neaktivita)
28.06.2020Zuzana Zapletalová x Ladislav Müller0.6 0.6 kontumacečasové důvody
27.06.2020Pavel Zemanec x Zuzana Zapletalová6.1 6.1
28.06.2020Jakub Hájek x Michal Tupý0.6 0.6 kontumacečasové důvody
25.06.2020Zdeněk Peter x Jakub Hájek3.6 4.6Je fakt dobrej syčák :)
25.06.2020Ladislav Müller x Štěpán Skrbek6.4 6.3
24.06.2020Pavel Zemanec x Štěpán Skrbek0:6 6:4 2:6Bez šance... Kočka (Štěpán) - Myš (Pavel) Zkušenosti, mentální vyspělost a herní kvalita soupeře rozhodla o zcela zaslouženém Štěpánově vítězství. Pavlovi se alespoň podařilo odvrátit ostudný výsledek vítězstvím ve druhé sadě :-)
16.06.2020David Beneš x Zuzana Zapletalová6.3 6.7 6.0
16.06.2020Ladislav Müller x Pavel Zemanec2.6 6.3 3.616.6.2020 od 18:00 hod. proběhl v tenisovém areálu na Slovance další souboj divize A mezi L. Müllerem a P. Zemancem, kteří se vzájemně utkali vůbec poprvé. Podvečer se nesl ve znamení vysokých teplot, takže se dalo očekávat fyzicky náročné utkání. Úvod zápasu vyšel lépe Pavlovi, který svou typickou a trpělivou hrou donutil Láďu k nevynuceným chybám a brzy se ujal vedení 4:0. Do konce setu Láďa stihl pouze snížit a nakonec první set ztratil v poměru 6:2. Stejně tak úvod druhé sady patřil Pavlovi a velice rychle se dostal do vedení 2:0. To však bylo na dlouhou dobu vše, co se Pavlovi podařilo. Zápas nabral zcela jiný směr, Láďa přestal chybovat, díky výbornému pohybu se mu dařilo hrát forhandy inside out v kombinaci s krátkými forhandy inside in a výborně mu také vycházela úhlová hra. Pavla tím rozpohyboval tak, že neměl sebemenší šanci na úspěch a druhý set jednoznačně prohrál 6:3. Zápas musela rozhodnout až třetí sada. Do té Láďa vstoupil lépe a hned na úvod získal break a vedení 1:0. V tu chvíli si Pavel, i přes značnou fyzickou únavu uvědomil, že je poslední šance něco změnit a pokusit se průběh zápasu zvrátit na svou stranu. Začal se tak více tlačit do soupeřova backhandu. Pavel s notnou dávkou štěstí ukořistil několik extrémně dlouhých a klíčových gemů a dostal se do vedení 5:2. Tento náskok již nepustil a po 2 hodinách a 45 minutách v zápase nakonec zvítězil 6:2, 3:6, 6:3.