18.08.2019Viktor Česenek x Václav Hladík0.6 0.6 kontumacečasové důvody
10.08.2019Jaroslav Šena x Viktor Česenek0.6 0.6 kontumacezdravotní důvody
10.08.2019Martin Martinka x Jaroslav Šena6.0 6.0 kontumacezdravotní důvody
10.08.2019Václav Hladík x Jaroslav Šena6.0 6.0 kontumacezdravotní důvody
09.08.2019Michal Tupý x Viktor Česenek7.6 6.0Ve 2.lize není lehký soupeř, byla to dvouhodinová bitva. Výsledek druhého setu vypadá jednoznačně, ale jednotlivé gamy byly přes shody.
06.08.2019Michal Tupý x Martin Martinka6.2 5.7 6.22,5 hodinová bitva....byla to dřina, dřina, dřina....Martin je velmi houževnatý soupeř.
05.08.2019Václav Hladík x Michal Tupý6.7 6.7Velice vyrovnaný a bojovný zápas. Venca běhal jak rychložka.....ve druhém setu jsem prohrával 5:3 a 40:0 při Vencovém podání a podařil se mi malý zázrak a všechny tři setbally jsem odvrátil a nakonec set vyhrál.
02.08.2019Jaroslav Šena x Michal Tupý5.7 3.6Těžký zápas, Jarda vedl 5:2 v prvním setu a s velkým štěstí se mi ten set podařilo vyhrát. Jarda hrál velmi trpělivě a já se trápil s přesností úderů.