18.08.2020Zdeněk Peter x Aleš Radoňský6.1 6.4Je to ošklivej šedivej smrdutej kojot!!!
16.08.2020Aleš Radoňský x Patrik Pavlíček6.1 7.6 (7)
15.08.2020Michal Tupý x Aleš Radoňský2.6 6.7
01.08.2020Zdeněk Peter x Patrik Pavlíček6.1 6.1
30.07.2020Patrik Pavlíček x Michal Tupý5.7 6.1 6.3
27.07.2020Michal Tupý x Zdeněk Peter6.7 0.6V prvním setu Zdendovi nešel forhend a málem se mi to podařilo využít. Ve druhém setu jsem už chyboval a Zdenda mě nepustil moc ke hře.
25.07.2020Jan Daniel x Zdeněk Peter2.6 4.6
26.07.2020Jan Daniel x Michal Tupý6.0 5.7 1.6V prvním setu hrál Honza nádherný agresivní tenis plný vítězných forhendů, výborného podání a já byl jen hrající divák, který sbírá míčky. Ve druhém setu Honza ubral na přesnosti,, pak na razanci a já najednou vedl 5:2, Honza se vzpamatoval a vyrovnal na 5:5....naštěstí se mi povedlo 2.set vyhrát a ve třetím jsem vedl už 3:1, ale při svém podání jsem prohrával 0:40.....game se mi podařilo vyhrát a nakonec i celý zápas.