Play Off - 2.liga - výsledky

04.10.2019Martin Barcal x Jakub Solík4.6 6.4 6.1Za stavu 6:4, 4:2 jsem se zranil. Od té doby jsem uhrál 1 game. Smutná dohrávka sezóny.
29.09.2019Jakub Solík x Jaromír Kořínek6:1 6:4
21.09.2019Martin Barcal x René Ötwös7.5 6.4Martin je jeden z dalších levorukých obranářů, který ale umí nebezpečně zaútočit. Mohl jsem dobře útočit při jeho servisu, ale můj servis byl dnes trochu žalostný a Martin ho dobře vymazal. V zápase bylo více prohraných servisů jak vyhraných. Hrálo se ještě za rozumného počasí 1:50 hod., kdy Martin využil koncovky. Já první set nedopodával a to asi rozhodlo, protože jsem neměl vítězný set v zádech. Ani počáteční vedení v druhém setu mi nepomohlo. Martin je sympaťák a přeju mu hodně úspěchů ve finále. Renda
14.09.2019Jaromír Kořínek x Martin Martinka6.3 6.1
08.09.2019Václav Hladík x René Ötwös1.6 6.7 (3)Ráno jsem se znovu před utkáním podíval na finále žen a Bianca mi udělala velkou radost. Náš zápas trval 1,20 hod.(můj ideál). V prvním setu jsem silně dominoval a rozložil jsem Vencu na prvočinitele. Mohlo to být i 6.0, ale to já neumím. Druhý set, jak už to tak bývá, byl o něčem jiném. Zlepšený výkon Vaška a můj trochu strach o výsledek přinesl vyrovnaný set. Své breaky jsem neuměl potvrdit. Ani stav 6:5 a podávání na výhru jsem nakonec nedotáhl. Tiebreaky miluju. Mám určitě hodně kladnou bilanci. Je to jako nový set. Tam jsem přitvrdil na servisu a dominoval 5:1 a pak stav 6:3 jsem už dotáhl. Vašek je opravdu dobrý tenista. Líbí se mi jeho semi-western držení a topspin. Naše mladá naděje má můj respekt. Kdyby se hrál třetí set, tak kdovíjak by to pro mě dopadlo. Renda
06.09.2019Jakub Solík x Lubomír Skalka4:6 6:1 6:4
04.09.2019Michal Mašek x Martin Martinka3.6 6.4 6.7 (5)Hezký zápas. 2hod 45min...........
04.09.2019Martin Barcal x Karel Janovský6:3.6:1
03.09.2019Jiří Stožický x Václav Hladík6.2.0.6.0.6
01.09.2019Luboš Krejča x Lubomír Skalka3.6. 0.6
31.08.2019Martin Matoušek x Jaromír Kořínek6.3 0.6 2.6
30.08.2019Viktor Česenek x Karel Janovský3.6 3.6
28.08.2019René Ötwös x Karel Půček6.1 7.5Karel je výborný soupeř. První set jsem ho jednoznačně přehrál 6.1. Karel kupil moc nevynucených chyb a nenašel žádnou zbraň na moji hru. Ve druhém setu po stavu 2:0 pro mne hra výkonnostně srovnala zásluhou zlepšené hry Karla. Nedopodával jsem stav 5:4 pro mě, ale vzápětí jsem si breakem vytvořil stav, kdy jsem podával na výhru. Tam jsme již nezaváhal (ach jo, ta moje hlava). Karel je jeden z hráčů, který má lepší bekhend než forhend. Slice údery údery umí také výborně a má cit v ruce. Dvě jeho slabší stránky nebudu budoucím soupeřům prozrazovat. Třetí slabá stránka je jako u většiny tenistů, kteří mají nad 75 kg, jako mám já. Bilance: Hezky jsme si zahráli a za hoďku dvacet bylo hotovo. Pro mne to byla ideální doba hraní v krásném letním počasí. Měl jsem asi 3 esa a jen 1 dvojchybu. Určitě více vítězných úderů než soupeř. Karlovi přeji hodně úspěchů do dalších zápasů v pavouku poražených. Renda