1.liga - pro 20 hráčů
  skupina 1A skupina 1B skupina 1C skupina 1D naplnění skupin pro ligu skupina 1A skupina 1B skupina 1C skupina 1D  
1 Alexandr Vítek Pavel Zemanec Zdeněk Peter Ladislav Müller z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola A2 B1 A1 B2 z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
2 Pavel Pekárek Aleš Radoňský David Beneš Štěpán Skbek z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola B4 A4 B3 A3 z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
3 Daniel Kosťun Aleš Stach Zuzana Zapletalová Marek Svoboda z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola A6 B6 A5 B5 z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
4 Michal Mašek Jakub Solík Josef Beneš David Hroch z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola B8 A7 B7 A8 z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
5 Lukáš Chyna Patrik Pavlíček David Gregor František Heřman z Kvalifikace o 1.ligu 1K2 1K1 1K4 1K3 z Kvalifikace o 1.ligu
2.liga - pro 20 hráčů
  skupina 2E skupina 2F skupina 2G skupina 2H naplnění skupin pro ligu skupina 2E skupina 2F skupina 2G skupina 2H   možný lucky loser (poražený v osmifinále Play Off B) dle pořadí ze skupin
1 Michal Tupý Stanislav Mejzlík Josef Fanta Pavel Cikl z play-off A příp. umístěním nebo nalosováním C1 D2 C2 D1 z play-off A příp. umístěním nebo nalosováním po dohrání osmifinále postupuje na jedno volné místo do 2.ligy dle bodového pořadí
Cikl osmifinále PlayOff B - prohrál - postup do 2.ligy
2 Martin Barcal Jan Daniel Petr Souček Jaroslav Barvíř z play-off B příp. umístěním nebo nalosováním D3 C3 1.divize C4 z play-off B příp. umístěním nebo nalosováním
3 Martin Matoušek Jaromír Kořínek Karel Půček Václav Hladík z play-off B příp. umístěním nebo nalosováním C5 D6 D5 1.divize z play-off B příp. umístěním nebo nalosováním
4 Petr Louda Petr Kubíček Jiří Stožický Tomáš Pocar postup do play-off 2.ligy 4 2 1 3 postup do play-off 2.ligy
5 Viktor Česenek Eduard Podlešák Milan Sklenář Lukáš Slabion postup do play-off 2.ligy 7 6 5 8 postup do play-off 2.ligy
3.liga - pro 20 hráčů
  skupina 3I skupina 3J skupina 3K skupina 3L naplnění skupin pro ligu skupina 3I skupina 3J skupina 3K skupina 3L   možný lucky loser (poražený v kvalifikaci o 3.ligu) dle pořadí ze skupin
1 Jan Havlásek Tomáš Slabion Jaroslav Šena Jiří Šulc z play-off 3.a 4.d. poražený ze osmifinále 3 4 1 2 z play-off 3.a 4.d. poražený ze osmifinále po dohrání kvalifikace o 3.ligu postupuje na jedno volné místo do 3.ligy dle bodového pořadí
2 Luboš Krejča Martin Sváda Lubomír Skalka Denis Mašek z play-off 3.a 4.d. poražený ze osmifinále 5 8 6 7 z play-off 3.a 4.d. poražený ze osmifinále D.Mašek kvalifikaci o 3.ligu - prohrál - postup do 3.ligy
3 Angelika Berger Karel Janovský Roman Háša Pavel Dědek kvalifikace 1. 9 10 11 12 kvalifikace 1.
4 Lukáš Havlín Nikol Sýkorová Zdeněk Botek Miroslav Boreš kvalifikace 1. 13 14 15 16 kvalifikace 1.
5 Jiří Sváda Jaroslav Hochmut František Vachulka Pavel Hisem kvalifikace 2. 18 20 17 19 kvalifikace 2.
4.liga - pro 13 hráčů
  skupina 4M skupina 4N skupina 4O xx naplnění skupin pro ligu skupina 4M skupina 4N skupina 4O    
1 Adam Bureš Vladimír Milata Renáta Krausová   prohraný z předkola G6 (I1) H6 I6   prohraný z předkola
2 Dominik Matoušek Vasil Dogaru Roman Jenšovský   prohraný z předkola I5 G5 (I2) H5   prohraný z předkola
3 Jitka Goldbrichtová Tereza Janušková Matěj Háša   prohraný z předkola
nebo prohraný z kvalifikace 2
H4 (H3) I4 G4   prohraný z předkola
4 Ondřej Tesárek Šárka Červinková Ondřej Holovčák   prohraný z kvalifikace 2
nebo nový
2 4 3   prohraný z kvalifikace 2
5         prohraný z předkola ( doplní skupinu se třemi  soutěžícími)     I7   prohraný z kvalifikace 2
jméno soutěžícího soutěžící už je umístěn v lize skupin (pole se nebude měnit)
  pole se bude měnit dohráním Play Off a kvalifikací
  pole možného lucky losera