TIP:
aktualizace: 01.05.2022 11:38 aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
MPSC 2021 - Play Off A MPSC 2021 - Play Off B
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
24.09.21 Pavel Zemanec 0 3 4   10     finále 15.09.21 Jiří Stožický 2 6 7   4     finále
Zdeněk Peter 2 6 6   20 Lukáš Slabion 0 1 6   2
10.09.21 Zdeněk Peter 2 6 6   20     semifinále 08.09.21 Milan Sklenář 1 2 6 3 2     semifinále
Štěpán Skrbek 0 2 3   10 Lukáš Slabion 2 6 3 6 4
27.08.21 Zdeněk Peter 2 4 6 6 20     čtvrtfinále 25.08.21 Eduard Podlešák 1 7 5 6 2     čtvrtfinále
Pavel Pekárek 1 6 3 2 10 Milan Sklenář 2 5 7 7 4
25.08.21 Štěpán Skrbek 2 6 6 6 20     čtvrtfinále 12.08.21 Petr Louda 0 2 1   2     semifinále
Ladislav Müller 1 4 7 4 10 Jiří Stožický 2 6 6   4
04.08.21 Josef Beneš 0 1 2   10     semifinále 09.08.21 Lukáš Slabion 2 7 6   4     čtvrtfinále
Pavel Zemanec 2 6 6   20 Viktor Česenek 0 5 1   2
04.08.21 Zuzana Zapletalová 1 6 3 2 10     osmifinále 02.08.21 Petr Kubíček 1 3 7 1 2     čtvrtfinále
Pavel Pekárek 2 3 6 6 20 Jiří Stožický 2 6 5 6 4
28.07.21 Aleš Radoňský 0 2 2   10     čtvrtfinále 02.08.21 Tomáš Pocar 1 2 7 2 2     čtvrtfinále
Pavel Zemanec 2 6 6   20 Petr Louda 2 6 5 6 4
27.07.21 Štěpán Skrbek 2 6 6   20     osmifinále 01.08.21 Pavel Cikl 0 5 0   2   A osmifinále
Aleš Stach 0 4 2   10 Viktor Česenek 2 7 6   4
26.07.21 Josef Fanta 1 7 2 2 10     1.kolo 28.07.21 Jan Havlásek 1 6 5 0 2     osmifinále
Zuzana Zapletalová 2 5 6 6 20 Tomáš Pocar 2 4 7 6 4
25.07.21 Josef Beneš 2 7 6   20     čtvrtfinále 26.07.21 Jaroslav Šena 0 1 3   2     osmifinále
Daniel Kosťun 0 6 4   10 Jiří Stožický 2 6 6   4
23.07.21 Jakub Solík 1 6 4 2 10     osmifinále 26.07.21 Lubomír Skalka 1 2 7 0 2     osmifinále
Ladislav Müller 2 3 6 6 20 Eduard Podlešák 2 6 5 6 4
22.07.21 Alexandr Vítek 0 4 1   10     osmifinále 25.07.21 Jiří Šulc 1 1 6 1 2     osmifinále
Josef Beneš 2 6 6   20 Petr Kubíček 2 6 4 6 4
21.07.21 Marek Svoboda 1 6 7 2 10     osmifinále 21.07.21 Martin Sváda 0 2 1   2     osmifinále
Aleš Radoňský 2 7 5 6 20 Lukáš Slabion 2 6 6   4
21.07.21 Pavel Zemanec 2 6 6   20     osmifinále 21.07.21 Jiří Šulc 2 7 7   2     1.kolo
David Hroch 0 1 0   10 Karel Janovský 0 5 5   2
20.07.21 Zdeněk Peter 2 6 6   20     osmifinále 21.07.21 Tomáš Slabion 0 0 0   2     osmifinále
Michal Mašek 0 3 2   10 Petr Louda 2 6 6   4
19.07.21 Jaromír Kořínek 0 0 0   0 A   1.kolo 20.07.21 Pavel Hisem 1 6 2 6 2     1.kolo
Zdeněk Peter 2 6 6   20 Eduard Podlešák 2 4 6 7 4
16.07.21 Daniel Kosťun 2 6 6   20     osmifinále 19.07.21 Zdeněk Botek 1 1 6 4 0     1.kolo
David Beneš 0 4 4   10 Viktor Česenek 2 6 4 6 4
15.07.21 Lukáš Chyna 0 2 5   10     1.kolo 17.07.21 Roman Háša 0 1 0   0   A 1.kolo
Ladislav Müller 2 6 7   20 Tomáš Pocar 2 6 6   4
15.07.21 David Gregor 1 7 2 3 10     1.kolo 16.07.21 Šárka Červinková 0 0 0   0     1.kolo
David Hroch 2 5 6 6 20 Pavel Cikl 2 6 6   4
14.07.21 Jaroslav Barvíř 0 3 2   10     1.kolo 16.07.21 Nikol Sýkorová 1 4 6 6 0     1.kolo
Štěpán Skrbek 2 6 6   20 Lubomír Skalka 2 6 1 7 4
14.07.21 Václav Hladík 0 0 1   10     1.kolo 15.07.21 Angelika Berger 0 1 2   2     1.kolo
Jakub Solík 2 6 6   20 Jaroslav Šena 2 6 6   4
13.07.21 Martin Matoušek 0 1 5   10     1.kolo 15.07.21 Miroslav Boreš 0 1 1   0     1.kolo
Alexandr Vítek 2 6 7   20 Lukáš Slabion 2 6 6   4
13.07.21 Milan Fišera 0 3 2   10     1.kolo 15.07.21 Petr Kubíček 2 6 7   2     1.kolo
Marek Svoboda 2 6 6   20 Pavel Franc 0 4 5   2
13.07.21 Jan Daniel 0 5 0   10     1.kolo 14.07.21 Jiří Sváda 0 1 0   2     1.kolo
Aleš Radoňský 2 7 6   20 Jan Havlásek 2 6 6   4
13.07.21 Michal Mašek 2 7 6   20     1.kolo 14.07.21 Milan Sklenář 2 6 3 6 4     osmifinále
Patrik Pavlíček 0 5 2   10 Luboš Krejča 1 2 6 2 2
12.07.21 Petr Souček 0 2 2   10     1.kolo 14.07.21 Šárka Červinková 2 7 6   2     předkolo 
Aleš Stach 2 6 6   20 Adam Bureš 0 6 3   2
12.07.21 Karel Půček 0 3 1   10     1.kolo 14.07.21 Tomáš Slabion 2 6 5 6 4     1.kolo
Pavel Zemanec 2 6 6   20 Pavel Dědek 1 3 7 0 2
11.07.21 Martin Barcal 0 1 3   10     1.kolo 14.07.21 Martin Sváda 2 6 6   4     1.kolo
David Beneš 2 6 6   20 Jaroslav Hochmut 0 3 4   2
11.07.21 František Heřman 0 0 4   10     1.kolo 13.07.21 Dominik Matoušek 0 1 1   2     předkolo
Daniel Kosťun 2 6 6   20 Nikol Sýkorová 2 6 6   2
10.07.21 Stanislav Mejzlík 0 3 3   10     1.kolo 13.07.21 Matěj Háša 0 0 0   2     předkolo
Pavel Pekárek 2 6 6   20 Zdeněk Botek 2 6 6   2
08.07.21 Michal Tupý 0 4 1   10     1.kolo 12.07.21 Vladimír Milata 0 0 0   2     předkolo
Josef Beneš 2 6 6   20 Petr Kubíček 2 6 6   2
12.07.21 Ondřej Tesárek 0 0 1   0     1.kolo
legenda TSC Play Off A: Petr Louda 2 6 6   4
body cel. - TSC PlayOff 12.07.21 František Vachulka 1 6 0 3 0     1.kolo
20 bodů za výhru Jiří Stožický 2 3 6 6 4
10 bodů za prohru 12.07.21 Renáta Krausová 0 1 1   2     předkolo
0 bodů nehrání, kontumace Jiří Šulc 2 6 6   2
11.07.21 Denis Mašek 0 2 0   2     1.kolo
Luboš Krejča 2 6 6   4
MPSC 2021 - kvalifikace o 1.ligu 10.07.21 Vladimír Kecek 0 0 1   2     předkolo
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo František Vachulka 2 6 6   2
04.08.21 Patrik Pavlíček 2 6 2 6 0     čtvrtfinále 10.07.21 Lukáš Havlín 0 1 1   0     1.kolo
Josef Fanta 1 2 6 2 0 Milan Sklenář 2 6 6   4
30.07.21 Stanislav Mejzlík 0 1 5   0     osmifinále 09.07.21 Tereza Janušková 1 6 5 3 2     předkolo
Josef Fanta 2 6 7   0 Lukáš Havlín 2 4 7 6 2
29.07.21 Jaromír Kořínek 0 2 1   0     osmifinále 09.07.21 Ondřej Tesárek 2 6 3 6 2     předkolo
Patrik Pavlíček 2 6 6   0 Vasil Dogaru 1 4 6 3 2
27.07.21 Michal Tupý 1 6 1 2 0     čtvrtfinále 09.07.21 Roman Jenšovský 0 1 2   2     předkolo
František Heřman 2 1 6 6 0 Roman Háša 2 6 6   2
24.07.21 Lukáš Chyna 2 6 7   0     čtvrtfinále 09.07.21 Miroslav Boreš 2 7 6   2     předkolo
Petr Souček 0 4 5   0 Jitka Goldbrichtová 0 5 0   2
22.07.21 Václav Hladík 1 2 6 2 0     osmifinále
Lukáš Chyna 2 6 0 6 0 legenda TSC Play Off B:
22.07.21 Milan Fišera 1 6 3 0 0   A čtvrtfinále body cel. - TSC PlayOff
David Gregor 2 4 6 6 0 4 bodů za výhru
21.07.21 Milan Fišera 2 6 6   0     osmifinále 2 bodů za prohru
Jan Daniel 0 4 4   0 0 bodů nehrání, kontumace
20.07.21 David Gregor 2 1 6 6 0     osmifinále
Karel Půček 1 6 1 1 0
20.07.21 Michal Tupý 2 6 6   0   A osmifinále MPSC 2021 - kvalifikace o 3.ligu
Martin Matoušek 0 2 2   0 Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
19.07.21 František Heřman 2 7 6   0     osmifinále 02.08.21 Ondřej Tesárek 0 3 3   0     čtvrtfinále
Martin Barcal 0 5 2   0 Jiří Sváda 2 6 6   0
17.07.21 Petr Souček 2 6 6   0     osmifinále 30.07.21 Pavel Hisem 2 7 7   0     čtvrtfinále
Jaroslav Barvíř 0 3 3   0 Denis Mašek 0 6 5   0
30.07.21 Jiří Sváda 0 3 4   0     osmifinále
legenda TSC kvalifikace: Roman Háša 2 6 6   0
body cel. - TSC kvalifikace 29.07.21 Šárka Červinková 0 6 6   0     čtvrtfinále
0 bodů nebodováno, jen postup Jaroslav Hochmut 2 7 7   0
24.07.21 Nikol Sýkorová 2 7 6   0     osmifinále
Pavel Hisem 0 6 4   0
23.07.21 Šárka Červinková 0 4 2   0     osmifinále
Zdeněk Botek 2 6 6   0
23.07.21 Lukáš Havlín 2 6 6   0     osmifinále
Denis Mašek 0 4 1   0
22.07.21 Pavel Dědek 2 6 6   0     osmifinále
Ondřej Tesárek 0 4 3   0
19.07.21 Jaroslav Hochmut 0 2 6   0     osmifinále
Miroslav Boreš 2 6 7   0
legenda TSC kvalifikace:
body cel. - TSC kvalifikace
0 bodů nebodováno, jen postup