kvalifikace A 3.liga - TSC 2020 - o postup do 3.ligy - pro 16 hráčů
kvalifikace B 3.liga - TSC 2020 - o postup do 3.ligy - pro 8 hráčů
Osmifinále     počet zápasů
Čtvrtfinále     počet zápasů
1 týden (prohraný do kvalifikace B) postup do 3.ligy    
dohrávka nejpozději do 26.7. postup do 3.ligy    
8 0   8
4 0   4










aktualizace : 28.07.2020 11:25











aktualizace : 28.07.2020 11:25
1-32   Patrik Brožek 0 4  






každé kolo je bodováno:
1-32, 16-17   Patrik Brožek 6 6  






každé kolo je bodováno:
16-17   Luboš Krejča 6 6        



kvalifikace nebodována
8-25, 9-24   Vasil Dogaru 2 2        



kvalifikace nebodována








  Luboš Krejča      












  Patrik Brožek      











  Zdeněk Botek      












  Jan Havlásek      



8-25   Zdeněk Botek 6 6  
   








5-28, 12-21   Pavel Hisem 6 3 4
   







9-24   Vasil Dogaru 4 2        








13-20, 4-29   Jan Havlásek 2 6 6      

















































































5-28   Pavel Hisem 0 0 K











3-30, 14-19   Vlastimil Rataj 5 3  










12-21   Karel Povolný 6 6        








11-22, 6-27   Jaroslav Hochmut 7 6        















  Karel Povolný      












  Jaroslav Hochmut      











  Jaroslav Šena        











  Adam Bureš        


13-20   Jaroslav Šena 6 6  
   








7-26, 10-23   Adam Bureš 4 7 6
   







4-29   Jan Havlásek 4 4        








15-18, 2-31   Nikol Sýkorová 6 5 1 skr.    

















































































3-30   Pavel Dědek 6 6  




























14-19   Vlastimil Rataj 1 1        

































  Pavel Dědek      





























  Angelika Berger      





















11-22   Jaroslav Hochmut 4 5  
   

























6-27   Angelika Berger 6 7        



































































































7-26   Tomáš Slabion 6 6  




























10-23   Adam Bureš 1 2        

































  Tomáš Slabion      





























  Ondřej Holovčák        




















15-18   Ondřej Holovčák 6 6  
   

























2-31   Nikol Sýkorová 0 3