1. divize zápasy TIP:
2. divize zápasy aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
3. divize zápasy
4. divize zápasy
aktualizace: 26.05.2020 4:09
1. divize 2020 - skupina A 1. divize 2020 - skupina B
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr
                  24.05.20 Josef Beneš 0 6 3   8    
            Patrik Pavlíček 2 7 6   16
                  20.05.20 Petr Souček 0 2 2   8    
            Daniel Kosťun 2 6 6   16
                  19.05.20 Petr Souček 0 1 1   8    
            David Hroch 2 6 6   16
                  17.05.20 Stanislav Mejzlík 1 7 2 3 8    
            Pavel Pekárek 2 6 6 6 16
                  16.05.20 Petr Souček 0 3 0   8    
            Marek Svoboda 2 6 6   16
                  15.05.20 Patrik Pavlíček 2 1 6 6 16    
            Stanislav Mejzlík 1 6 4 3 8
                  15.05.20 Daniel Kosťun 2 6 6   16    
            Aleš Radoňský 0 2 3   8
21.05.20 David Beneš 2 6 6   16     13.05.20 Pavel Pekárek 2 6 6   16    
Jakub Hájek 0 4 2   8 Aleš Radoňský 0 3 3   8
20.05.20 Jan Daniel 1 4 6 3 8     13.05.20 Daniel Kosťun 2 6 1 6 16    
Ladislav Müller 2 6 4 6 16 Josef Beneš 1 1 6 4 8
19.05.20 David Gregor 0 2 3   8     10.05.20 Aleš Radoňský 2 6 6   16    
Ladislav Müller 2 6 6   16 Stanislav Mejzlík 0 2 3   8
14.05.20 David Gregor 0 1 5   8     09.05.20 Petr Souček 0 1 3   8    
Pavel Zemanec 2 6 7   16 Aleš Radoňský 2 6 6   16
14.05.20 Ladislav Müller 1 6 6 3 8     09.05.20 Pavel Pekárek 2 6 6   16    
David Beneš 2 7 2 6 16 Patrik Pavlíček 0 1 3   8
07.05.20 David Beneš 2 6 5 6 16     08.05.20 Pavel Pekárek 2 7 1 6 8    
David Gregor 1 2 7 4 8 Josef Beneš 1 6 6 3 16
06.05.20 Jakub Hájek 2 6 6   16     05.05.20 Aleš Radoňský 1 6 3 6 8    
Ladislav Müller 0 2 4   8 Josef Beneš 2 3 6 7 16
05.05.20 Jan Daniel 0 0 2   8     04.05.20 Petr Souček 0 4 1   8    
Pavel Zemanec 2 6 6   16 Pavel Pekárek 2 6 6   16
01.05.20 Michal Tupý 0 3 3   8     03.05.20 Marek Svoboda 1 7 3 3 8    
David Beneš 2 6 6   16 Daniel Kosťun 2 5 6 6 16
legenda 1.divize:
body cel. - 1.divize
16 bodů za výhru
8 bodů za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
2. divize 2020 - skupina C 2. divize 2020 - skupina D
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr
                  24.05.20 Pavel Cikl 1 2 7 0 4    
            Karel Půček 2 6 5 6 8
                  22.05.20 Lubomír Skalka 1 3 6 4 4    
            Stanislav Peřinka 2 6 4 6 8
                  20.05.20 Pavel Cikl 0 2 3   4    
            Milan Sklenář 2 6 6   8
22.05.20 René Ötwös 2 6 6   8     16.05.20 Lubomír Skalka 2 4 6 7 8    
Karel Janovský 0 1 3   4 Pavel Cikl 1 6 3 6 4
19.05.20 Jiří Sváda 1 1 7 2 4     10.05.20 Stanislav Peřinka 0 3 2   4    
René Ötwös 2 6 5 6 8 Milan Sklenář 2 6 6   8
18.05.20 Michal Mašek 2 4 7 6 8     10.05.20 Lubomír Skalka 2 6 3 6 8    
Martin Matoušek 1 6 5 2 4 Tomáš Pocar 1 4 6 4 4
17.05.20 Eduard Podlešák 0 4 4   4     08.05.20 Stanislav Peřinka 2 1 7 6 8    
Petr Louda 2 6 6   8 Pavel Cikl 1 6 5 3 4
13.05.20 Eduard Podlešák 2 5 6 7 8     08.05.20 Karel Půček 0 4 1   4    
Martin Martinka 1 7 2 5 4 František Heřman 2 6 6   8
10.05.20 Jiří Sváda 2 4 6 6 8     07.05.20 Lubomír Skalka 2 6 2 6 8    
Jaroslav Barvíř 1 6 4 2 4 Jaromír Kořínek 1 4 6 1 4
08.05.20 Martin Matoušek 1 6 4 3 4     04.05.20 Stanislav Peřinka 1 5 6 3 4    
Petr Louda 2 3 6 6 8 Jaromír Kořínek 2 7 3 6 8
06.05.20 Eduard Podlešák 0 4 4   4     03.05.20 Tomáš Pocar 0 5 2   4    
René Ötwös 2 6 6   8 Milan Sklenář 2 7 6   8
legenda 2.divize:
body cel. - 2.divize
8 bodů za výhru
4 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
3. divize 2020 - skupina E 3. divize 2020 - skupina F
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr
24.05.20 Jiří Beneš 2 7 6   4                      
Vlastimil Rataj 0 6 2   2            
22.05.20 Antonín Lačný 0 2 3   2                      
Martin Barcal 2 6 6   4            
21.05.20 Karel Povolný 0 0 0   2                      
Josef Fanta 2 6 6   4            
20.05.20 Jiří Beneš 0 0 2   2                      
Josef Fanta 2 6 6   4            
19.05.20 Antonín Lačný 2 6 6   4                      
Luboš Krejča 0 1 3   2            
18.05.20 Lukáš Slabion 2 4 7 6 4                      
Jiří Beneš 1 6 5 1 2            
18.05.20 Josef Fanta 2 6 6   4                      
Martin Barcal 0 4 3   2            
17.05.20 Martin Barcal 2 6 6   4     25.05.20 Jitka Goldbrichtová 0 1 1   2    
Vlastimil Rataj 0 1 1   2 Pavel Franc 2 6 6   4
16.05.20 Ondřej Holovčák 0 4 5   2     22.05.20 Petr Sršeň 0 3 5   2    
Michael Berger jr. 2 6 7   4 Viktor Česenek 2 6 7   4
14.05.20 Luboš Krejča 1 2 6 0 2     22.05.20 Jaroslav Šena 1 6 6 3 2    
Lukáš Slabion 2 6 1 6 4 Jiří Stožický 2 7 0 6 4
12.05.20 Michael Berger jr. 2 6 6   4     22.05.20 David Toločko 2 1 6 6 4    
Luboš Krejča 0 3 1   2 Lukáš Chyna 1 6 4 4 2
12.05.20 Jiří Beneš 0 2 0   2     21.05.20 Jitka Goldbrichtová 0 1 1   2    
Martin Barcal 2 6 6   4 Milan Fišera 2 6 6   4
10.05.20 Martin Barcal 2 6 6   4     19.05.20 Milan Fišera 2 6 6   4    
Ondřej Holovčák 0 1 2   2 Petr Sršeň 0 0 2   2
09.05.20 Josef Fanta 2 6 6   4     16.05.20 Viktor Česenek 2 4 7 6 4    
Vlastimil Rataj 0 1 1   2 Jaroslav Hochmut 1 6 5 2 2
09.05.20 Lukáš Slabion 0 0 1   2     15.05.20 Pavel Franc 2 1 6 6 4    
Michael Berger jr. 2 6 6   4 Jiří Stožický 1 6 3 0 2
08.05.20 Michael Berger jr. 1 6 5 6 2     15.05.20 Milan Fišera 2 6 6   4    
Josef Fanta 2 1 7 7 4 Lukáš Chyna 0 1 2   2
07.05.20 Martin Barcal 2 6 6   4     14.05.20 Jiří Stožický 2 6 6   4    
Lukáš Slabion 0 1 2   2 Jitka Goldbrichtová 0 2 2   2
05.05.20 Josef Fanta 2 6 6   4     12.05.20 Lukáš Chyna 2 6 6 6 4    
Ondřej Holovčák 0 2 4   2 Petr Sršeň 1 3 7 4 2
05.05.20 Vlastimil Rataj 0 3 1   2     11.05.20 Viktor Česenek 2 6 6   4    
Lukáš Slabion 2 6 6   4 Jitka Goldbrichtová 0 2 2   2
04.05.20 Michael Berger jr. 2 6 6   4     09.05.20 Lukáš Chyna 0 6 3   2    
Martin Barcal 0 4 4   2 Pavel Franc 2 7 6   4
03.05.20 Lukáš Slabion 0 2 0   2     06.05.20 Jiří Stožický 1 6 1 6 2    
Josef Fanta 2 6 6   4 Viktor Česenek 2 3 6 7 4
03.05.20 Michael Berger jr. 2 6 6   4     01.05.20 Pavel Franc 2 7 3 7 4    
Vlastimil Rataj 0 2 0   2 Jaroslav Hochmut 1 5 6 6 2
legenda 3.divize:
body cel. - 3.divize
4 body za výhru
2 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
4. divize 2020 - skupina G 4. divize 2020 - skupina H
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr
25.05.20 Patrik Brožek 2 6 6   2                      
Miroslav Boreš 0 1 2   1            
22.05.20 Roman Háša 0 2 3   1                      
Tomáš Slabion 2 6 6   2            
21.05.20 Patrik Brožek 1 6 4 2 1     25.05.20 Renáta Krausová 0 3 1   1    
Roman Jenšovský 2 2 6 6 2 Denis Mašek 2 6 6   2
20.05.20 Pavel Hisem 1 6 7 4 1     24.05.20 Vladimír Kecek 0 5 4   1    
Tomáš Slabion 2 7 6 6 2 Jan Havlásek 2 7 6   2
19.05.20 Miroslav Boreš 0 1 1   1     22.05.20 Jan Havlásek 2 6 6   2    
Pavel Hisem 2 6 6   2 Matěj Háša 0 1 0   1
19.05.20 Tereza Janušková 0 1 2   1     22.05.20 Renáta Krausová 0 0 3   1    
Tomáš Slabion 2 6 6   2 Nikola Sýkorová 2 6 6   2
16.05.20 Roman Háša 2 6 6   2     20.05.20 Nikola Sýkorová 2 6 6   2    
Matyáš Vyhnalík 0 2 0   1 Vasil Dogaru 0 4 3   1
15.05.20 Jaromír Smělý 1 4 6 2 1     19.05.20 Jan Havlásek 2 6 6   2    
Tereza Janušková 2 6 4 6 2 Renáta Krausová 0 2 0   1
09.05.20 Roman Háša 2 4 6 6 2     19.05.20 Matěj Háša 0 2 2   1    
Jaromír Smělý 1 6 2 1 1 Angelika Berger 2 6 6   2
08.05.20 Tomáš Slabion 2 6 6   2     16.05.20 Denis Mašek 0 3 2   1    
Jaromír Smělý 0 4 3   1 Jan Havlásek 2 6 6   2
06.05.20 Matyáš Vyhnalík 1 6 4 0 1     15.05.20 Matěj Háša 0 3 2   1    
Patrik Brožek 2 0 6 6 2 Otakar Kuchař 2 6 6   2
06.05.20 Roman Jenšovský 2 6 6   2     13.05.20 Otakar Kuchař 1 1 6 0 1    
Roman Háša 0 4 4   1 Nikola Sýkorová 2 6 4 6 2
05.05.20 Matyáš Vyhnalík 0 1 0   1     12.05.20 Renáta Krausová 0 3 1   1    
Tomáš Slabion 2 6 6   2 Otakar Kuchař 2 6 6   2
05.05.20 Patrik Brožek 2 5 6 6 2     10.05.20 Angelika Berger 2 6 6   2    
Jaromír Smělý 1 7 2 1 1 Denis Mašek 0 1 1   1
04.05.20 Roman Háša 2 6 6   2     07.05.20 Renáta Krausová 0 1 1   1    
Miroslav Boreš 0 2 3   1 Angelika Berger 2 6 6   2
04.05.20 Matyáš Vyhnalík 0 2 2   1     06.05.20 Otakar Kuchař 2 6 6   2    
Jaromír Smělý 2 6 6   2 Denis Mašek 0 3 2   1
02.05.20 Roman Háša 0 3 4   1     04.05.20 Vasil Dogaru 0 3 0   1    
Patrik Brožek 2 6 6   2 Otakar Kuchař 2 6 6   2
01.05.20 Jaromír Smělý 0 1 2   1     02.05.20 Otakar Kuchař 1 6 6 4 1    
Pavel Hisem 2 6 6   2 Ondřej Tesárek 2 2 7 6 2
01.05.20 Miroslav Boreš 2 7 5 7 2     01.05.20 Otakar Kuchař 0 2 5   1    
Jaromír Smělý 1 5 7 6 1 Angelika Berger 2 6 7   2
legenda 4.divize:
body cel. - 4.divize
2 body za výhru
1 bod za prohru
0 bodů nehrání, kontumace