1. divize tabulky TIP:
2. divize tabulky aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
3. divize tabulky
4. divize tabulky
aktualizace :  20.07.2020 7:22
1. divize 2020 - skupina " A " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Zdeněk Peter 9 17 16:2 104:41 8 1 136
2. David Beneš 9 17 16:5 121:89 8 1 136
3. Ladislav Müller 9 14 12:9 102:81 5 4 112
4. Pavel Zemanec 9 14 11:9 83:77 5 4 112
5. Štěpán Skrbek 9 14 11:10 96:86 5 4 112
6. Jakub Hájek 9 13 12:7 81:61 6 3 104
7. Zuzana Zapletalová 9 11 7:13 69:90 3 6 88
8. Michal Tupý 9 11 6:14 67:95 2 7 88
9. Jan Daniel 9 11 6:15 72:103 2 7 88
10. David Gregor 9 5 3:16 36:108 1 8 40
1. divize 2020 - skupina " B " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Daniel Kosťun 9 16 16:6 111:74 7 2 128
2. Pavel Pekárek 9 16 16:7 122:83 7 2 128
3. Patrik Pavlíček 9 16 14:7 101:81 7 2 128
4. David Hroch 9 15 14:6 101:79 7 2 120
5. Marek Svoboda 9 15 15:8 112:82 6 3 120
6. Aleš Radoňský 9 13 10:11 104:87 4 5 104
7. Josef Beneš 9 13 11:12 107:101 4 5 104
8. Petr Souček 9 11 4:15 58:95 2 7 88
9. Stanislav Mejzlík 9 10 6:16 82:108 1 8 80
10. Michael Berger 9 0 0:18 0:108 0 9 0
2. divize 2020 - skupina " C " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. David Valdhans 9 17 17:5 117:65 8 1 68
2. René Ötwös 9 16 15:6 113:76 7 2 64
3. Michal Mašek 9 15 15:9 120:89 7 2 60
4. Jaroslav Barvíř 9 14 13:10 114:97 5 4 56
5. Martin Matoušek 9 13 12:11 110:98 4 5 52
6. Eduard Podlešák 9 12 7:13 84:91 3 6 48
7. Jiří Sváda 9 11 10:12 78:94 4 5 44
8. Karel Janovský 9 11 6:15 82:108 2 7 44
9. Petr Louda 9 9 9:12 61:104 4 5 36
10. Martin Martinka 9 9 5:16 61:118 1 8 36
2. divize 2020 - skupina " D " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. František Heřman 9 17 17:3 111:49 8 1 68
2. Stanislav Peřinka 9 16 15:8 110:77 7 2 64
3. Jaromír Kořínek 9 16 15:8 114:86 7 2 64
4. Karel Půček 9 15 14:7 101:54 6 3 60
5. Milan Sklenář 9 15 13:6 87:61 6 3 60
6. Lubomír Skalka 9 14 11:11 94:96 5 4 56
7. Pavel Cikl 9 12 9:13 95:94 3 6 48
8. Tomáš Pocar 9 9 6:14 66:92 2 7 36
9. Václav Hladík 9 4 2:16 17:96 1 8 16
10. Jakub Solík 9 2 2:18 24:114 0 9 8
3. divize 2020 - skupina " E " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Josef Fanta 9 18 18:2 115:47 9 0 36
2. Michael Berger jr. 9 17 17:3 120:54 8 1 34
3. Martin Barcal 9 16 14:5 99:45 7 2 32
4. Jiří Beneš 9 14 12:8 89:84 5 4 28
5. Lukáš Slabion 9 14 10:10 79:77 5 4 28
6. Ondřej Holovčák 9 13 8:10 84:79 4 5 26
7. Luboš Krejča 9 12 8:12 61:89 3 6 24
8. Vlastimil Rataj 9 11 4:14 55:87 2 7 22
9. Karel Povolný 9 10 2:16 34:97 1 8 20
10. Antonín Lačný 9 4 3:16 27:104 1 8 8
11. Adam Bureš zařazen do Play Off B
3. divize 2020 - skupina " F " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Milan Fišera 9 18 18:0 108:19 9 0 36
2. Viktor Česenek 9 16 14:6 105:90 7 2 32
3. Pavel Franc 9 15 13:8 97:92 6 3 30
4. David Toločko 9 15 13:10 112:95 6 3 30
5. Jiří Stožický 9 14 13:9 97:91 5 4 28
6. Petr Sršeň 9 13 10:10 88:84 4 5 26
7. Lukáš Chyna 9 13 9:11 98:97 4 5 26
8. Jaroslav Šena 9 12 7:13 79:86 3 6 24
9. Jaroslav Hochmut 9 9 4:16 64:113 1 8 18
10. Jitka Goldbrichtová 9 9 0:18 27:108 0 9 18
11. Zdeněk Botek zařazen do Play Off B
4. divize 2020 - skupina " G " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Tomáš Slabion 9 18 18:1 116:52 9 0 18
2. Pavel Hisem 9 17 17:3 116:58 8 1 17
3. Pavel Dědek 9 16 14:5 101:61 7 2 16
4. Patrik Brožek 9 14 11:10 94:84 5 4 14
5. Roman Háša 9 13 10:11 103:84 4 5 13
6. Tereza Janušková 9 13 8:12 70:89 4 5 13
7. Roman Jenšovský 9 12 8:11 67:84 4 5 12
8. Miroslav Boreš 9 12 7:13 69:100 3 6 12
9. Jaromír Smělý 9 10 6:16 75:120 1 8 10
10. Matyáš Vyhnalík 9 9 1:18 29:108 0 9 9
4. divize 2020 - skupina " H " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Angelika Berger 9 18 18:0 111:49 9 0 18
2. Jan Havlásek 9 16 15:4 114:67 7 2 16
3. Nikol Sýkorová 9 16 14:8 108:86 7 2 16
4. Otakar Kuchař 9 14 12:9 98:87 5 4 14
5. Ondřej Tesárek 9 14 12:9 95:98 5 4 14
6. Vladimír Kecek 9 13 10:11 109:93 4 5 13
7. Denis Mašek 9 13 9:13 93:100 4 5 13
8. Vasil Dogaru 9 11 6:15 76:109 2 7 11
9. Matěj Háša 9 10 4:17 62:118 1 8 10
10. Renáta Krausová 9 10 2:16 43:102 1 8 10
legenda 1.divize:
body cel. - 1.divize
16 bodů za výhru
8 bodů za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 2.divize:
body cel. - 2.divize
8 bodů za výhru
4 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 3.divize:
body cel. - 3.divize
4 body za výhru
2 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 4.divize:
body cel. - 4.divize
2 body za výhru
1 bod za prohru
0 bodů nehrání, kontumace