TIP:
aktualizace: 28.08.2019 8:02 aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
TSC 2019 - Play Off A TSC 2019 - Play Off B
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
26.08.19 Josef Beneš 1 3 6 3 10     finále 27.08.19 Michal Mašek 2 3 6 6 4     finále
Aleš Radoňský 2 6 1 6 20 Jaroslav Barvíř 1 6 2 4 2
23.08.19 Aleš Radoňský 2 6 6   20     semifinále 22.08.19 Viktor Česenek 0 4 2   2     semifinále
Pavel Pekárek 0 1 3   10 Michal Mašek 2 6 6   4
13.08.19 Filip Šena 0 0 0   0 A   semifinále 12.08.19 Jaroslav Barvíř 2 4 7 6 4   A semifinále
Josef Beneš 2 6 6   20 Martin Matoušek 1 6 5 0 2
18.08.19 Aleš Radoňský 2 2 6 6 20     čtvrtfinále 14.07.19 Adam Bureš 1 6 4 4 2     osmifinále
Zuzana Zapletalová 1 6 4 4 10 Jaroslav Hochmut 2 2 6 6 4
31.07.19 David Beneš 0 4 2   20     čtvrtfinále 10.07.19 Jaroslav Barvíř 2 6 6   4     osmifinále
Filip Šena 2 6 6   10 Luboš Krejča 0 3 3   2
17.07.19 Štěpán Skrbek 1 6 4 6 10     čtvrtfinále 10.07.19 Michal Mašek 2 6 2 6 4     čtvrtfinále
Pavel Pekárek 2 3 6 7 20 Zdeněk Botek 1 3 6 2 2
10.07.19 Jakub Hájek 1 6 5 4 10     čtvrtfinále 09.07.19 Martin Matoušek 2 6 6   4     čtvrtfinále
Josef Beneš 2 4 7 6 20 Karel Povolný 0 1 2   2
29.07.19 František Heřman 0 0 5   10     osmifinále 16.07.19 Jaroslav Hochmut 0 4 2   2     čtvrtfinále
Zuzana Zapletalová 2 6 7   20 Viktor Česenek 2 6 6   4
14.07.19 Michael Berger 1 4 6 3 10     osmifinále 11.07.19 Jaroslav Barvíř 2 7 6   4     čtvrtfinále
David Beneš 2 6 2 6 20 Martin Barcal 0 6 2   2
10.07.19 Vladimír Jerman 0 3 6   10     osmifinále 06.07.19 Zdeněk Botek 2 6 6   4     osmifinále
Štěpán Skrbek 2 6 7   20 Pavel Cikl 0 3 3   2
05.07.19 Aleš Radoňský 2 6 2 7 20     osmifinále 03.07.19 Martin Matoušek 2 6 6   4     osmifinále
David Gregor 1 4 6 5 10 Lukáš Slabion 0 2 3   2
05.07.19 Petr Louda 0 2 1   10     osmifinále 03.07.19 Michal Mašek 2 6 6   4     osmifinále
Filip Šena 2 6 6   20 Jitka Goldbrichtová 0 2 4   2
04.07.19 Patrik Pavlíček 0 0 3   10     osmifinále 02.07.19 Viktor Česenek 2 3 6 6 4     osmifinále
Jakub Hájek 2 6 6   20 David Toločko 1 6 2 4 2
03.07.19 Filip Nešněra 0 2 3   10     osmifinále 29.06.19 Jaromír Kořínek 0 2 6   2     osmifinále
Pavel Pekárek 2 6 6   20 Martin Barcal 2 6 7   4
01.07.19 Stanislav Mejzlík 0 3 1   10     osmifinále 25.06.19 Karel Povolný 2 7 6   4     osmifinále
Josef Beneš 2 6 6   20 Ondřej Holovčák 0 5 3   2
02.07.19 Jaroslav Šena 0 2 2   10     1.kolo 28.06.19 Tereza Janušková 0 2 0   2     1.kolo
Zuzana Zapletalová 2 6 6   20 Michal Mašek 2 6 6   4
29.06.19 Jan Daniel 0 0 0   0 A   1.kolo 28.06.19 Vladimír Kecek 0 3 2   2     1.kolo
Petr Louda 2 6 6   20 Martin Matoušek 2 6 6   4
28.06.19 Martin Martinka 0 2 2   10     1.kolo 28.06.19 Roman Jenšovský 1 4 6 3 2     1.kolo
Michael Berger 2 6 6   20 Jitka Goldbrichtová 2 6 4 6 4
28.06.19 Karel Půček 0 2 1   10     1.kolo 27.06.19 Ondřej Jerman 0 4 2   2     1.kolo
František Heřman 2 6 6   20 Jaromír Kořínek 2 6 6   4
28.06.19 Lubomír Skalka 0 2 2   10     1.kolo 27.06.19 Zdeněk Botek 2 6 6   4     1.kolo
Štěpán Skrbek 2 6 6   20 Jiří Beneš 0 4 1   2
27.06.19 Jakub Solík 0 0 5   10     1.kolo 27.06.19 Pavel Hisem 0 1 5   2     1.kolo
Aleš Radoňský 2 6 7   20 Lukáš Slabion 2 6 7   4
27.06.19 Tomáš Pocar 0 5 0   10     1.kolo 27.06.19 Jaromír Smělý 0 3 3   2     1.kolo
Pavel Pekárek 2 7 6   20 Adam Bureš 2 6 6   4
27.06.19 Vlastimil Rataj 0 1 1   10     1.kolo 26.06.19 Ondřej Tesárek 0 1 0   2     1.kolo
Jakub Hájek 2 6 6   20 Pavel Cikl 2 6 6   4
27.06.19 Karel Janovský 0 4 1   10     1.kolo 26.06.19 Matěj Háša 0 6 0   2     1.kolo
Josef Beneš 2 6 6   20 David Toločko 2 7 6   4
26.06.19 David Valdhans 0 6 2   10     1.kolo 26.06.19 Pavel Kavan 0 0 0   0 A   1.kolo
David Gregor 2 7 6   20 Jaroslav Hochmut 2 6 6   4
24.06.19 Václav Hladík 0 3 2   10     1.kolo 25.06.19 Jaroslav Barvíř 2 6 6   4     1.kolo
Filip Nešněra 2 6 6   20 Marcela Vejmelková 0 2 2   2
24.06.19 Petr Souček 0 2 4   10     1.kolo 24.06.19 Martin Barcal 2 6 6   4     1.kolo
David Beneš 2 6 6   20 Gabriel Žeha 0 0 1   2
23.06.19 Michal Tupý 0 5 0   10     1.kolo 24.06.19 František Mucha 0 2 2   2     1.kolo
Patrik Pavlíček 2 7 6   20 Ondřej Holovčák 2 6 6   4
23.06.19 Milan Sklenář 1 6 2 2 10     1.kolo 24.06.19 Viktor Česenek 2 6 6   4     1.kolo
Stanislav Mejzlík 2 1 6 6 20 Jiří Stožický 0 4 4   2
23.06.19 Vladimír Jerman 2 6 6   20     1.kolo 21.06.19 Vasil Dogaru 0 1 0   2     1.kolo
René Ötwös 0 2 3   10 Luboš Krejča 2 6 6   4
20.06.19 Petr Sršeň 0 5 6   10     1.kolo 21.06.19 Miroslav Boreš 0 2 1   2     1.kolo
Filip Šena 2 7 7   20 Karel Povolný 2 6 6   4
legenda TSC Play Off A: legenda TSC Play Off B:
body cel. - TSC PlayOff body cel. - TSC PlayOff
20 bodů za výhru 4 bodů za výhru
10 bodů za prohru 2 bodů za prohru
0 bodů nehrání, kontumace 0 bodů nehrání, kontumace