1.liga - pro 16 hráčů
  skupina 1G skupina 1H skupina 1CH skupina 1I  
1 Štěpán Skrbek
A1
Pavel Pekárek
B4
Filip Nešněra
A5
Vladimír Jerman
B8
z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
2 David Gregor
B6
František Heřman
A7
Zuzana Zapletalová
B2
Aleš Radoňský
A3
z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
3 Josef Beneš
B3
Jakub Hájek
A2
Patrik Pavlíček
B7
Stanislav Mejzlík
A6
z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
4 Petr Louda
A8
David Beneš
B5
Michael Berger
A4
Filip Šena
B1
z play-off 1.a 2.d. vítěz z 1.kola
2.liga - pro 20 hráčů
  skupina 2J skupina 2K skupina 2L skupina 2M  
1 Lubomír Skalka
D7
Tomáš Pocar
C5
Václav Hladík
D3
René Ötwös
C1-B8
z play-off 1.a 2.d. poražený z 1.kola
2 David Valdhans
C3
Karel Půček
D1
Jaroslav Šena
C7
Jakub Solík
D5
z play-off 1.a 2.d. poražený z 1.kola
3 Karel Janovský
C6
Vlastimil Rataj
D6
Michal Tupý
C2
Milan Sklenář
D2
z play-off 1.a 2.d. poražený z 1.kola
4 Jan Daniel
B9
Petr Souček
C4
Martin Martinka
D4
Petr Sršeň
C8
z play-off 1.a 2.d. poražený z 1.kola
5 Michal Mašek
4
Martin Matoušek
1
Viktor Česenek
2
Jaroslav Barvíř
3
z play-off 3.a 4.divize vítěz čtvrtfinále
3.liga - pro 20 hráčů
  skupina 3N skupina 3O skupina 3P skupina 3R  
1 Zdeněk Botek
F2
Karel Povolný
F3
Jaroslav Hochmut
E3
Martin Barcal
E2
z play-off 3.a 4.d. poražený ze čtvrtfinále
2 Luboš Krejča
F5
Jaromír Kořínek
E6
Lukáš Slabion
E4
Ondřej Holovčák
F7
z play-off 3.a 4.d. poražený z osmifinále
3 Adam Bureš
E7
David Toločko
F4
Jitka Goldbrichtová F6 Pavel Cikl
E5
z play-off 3.a 4.d. poražený z osmifinále
4 Miroslav Boreš
E8
Pavel Hisem
E9
Gabriel Žeha
H1
Jaromír Smělý
F8
z play-off 3.a 4.d. poražený z 1.kola s nejvíce body
5 Marcela Vejmelková
G1
Stanislav Peřinka Jiří Stožický
G2
Jiří Beneš
H2
z play-off 3.a 4.d. poražený z 1.kola s nejvíce body
4.liga - pro 11 hráčů
  skupina 4S skupina 4T
1 Roman Jenšovský
H3
Vladimír Kecek
G3
2 Ondřej Tesárek
G4
Matěj Háša
H4
3 Vasil Dogaru
H5
Ondřej Jerman
G5
4 Pavel Kavan
G6
Tereza Janušková
H6
5 František Mucha
H7
Pavel Dědek
nový hráč
6 Daniel Kosťun
nový hráč