1.Singl Cup 2019 - jednodenní soutěž singlistů 13-.7.2019 - souboje ve skupinách


1.Singl Cup 2019
skupina A
13.7.2019
Marián
Kern
Vladimír
Kecek
Karel
Janovský
Jiří
Stožický
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ


Marián
Kern
Singl 6:0 6:1 6:0 3:0 18:1 3 1.


Vladimír
Kecek
0:6 * 3:6 1:6 0:3 4:18 0 4.


Karel
Janovský
1:6 6:3 skupina 6:3 2:1 13:12 2 2.


Jiří
Stožický
0:6 6:1 3:6 A 1:2 9:13 1 3.














1.Singl Cup 2019
skupina B
13.7.2019
Martin
Martinka
Michal
Mašek
Pavel
Cikl
Jitka
Goldbrichtová
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ


Martin
Martinka
Singl 4:6 7:6 (5) 6:1 2:1 17:13 2 1.


Michal
Mašek
6:4 * 1:6 4:6 1:2 11:16 1 4.


Pavel
Cikl
6:7 (5) 6:1 skupina 0:6 (kont.) 1:2 12:14 1 3.


Jitka
Goldbrichtová
1:6 6:4 6:0 (kont.) B 2:1 13:10 2 2.














1.Singl Cup 2019
skupina C
13.7.2019
René
Ötwös
Daniel
Kosťun
Miroslav
Boreš
Martin
Matoušek
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ


René
Ötwös
Singl 4:6 6:0 7:6 (6) 2:1 17:12 2 2.


Daniel
Kosťun
6:4 * 6:1 1:6 2:1 13:11 2 3.


Miroslav
Boreš
0:6 1:6 skupina 0:6 0:3 1:18 0 4.


Martin
Matoušek
6:7 (6) 6:1 6:0 C 2:1 18:7 2 1.










































































1.Singl Cup 2019 - jednodenní soutěž deblistů 13.7.2019 - souboje ve vyřazovacím pavouku

osmifinále čtvrtfinále Semifinále Finále





















Marián Kern 1










Miroslav Boreš

6:0  










0:6  
    Marián Kern








    Jiří Stožický

6:1  







Jiří Stožický




 













 













    Marián Kern








René Ötwös 4
 
6:1  




Pavel Cikl

0:6 WO  
 
 




0:6 WO  
    Jitka Goldbrichtová

 




    Jitka Goldbrichtová




 




Jitka Goldbrichtová  






 













 
vítěz turnaje











 
Marián Kern











   



Karel Janovský







 




2:6  
Michal Mašek




 


Pořadí v turnaji
    6:2  
Michal Mašek

 


1. Marián Kern
Michal Mašek

    0:6 WO  
 


2. Martin Matoušek



Martin Martinka 3
 
 


3. Jitka Goldbrichtová






 
 


4. Michal Mašek






    Martin Matoušek



5. Martin Martinka
Daniel Kosťun




 
2.místo



6. René Ötwös
6:4  
Daniel Kosťun

 





7. Daniel Kosťun
    1:6  
Martin Matoušek

4.místo



8. Jiří Stožický
Vladimír Kecek  
   


Michal Mašek

3.místo
9. Karel Janovský



Martin Matoušek 2



0:6 WO  
Jitka Goldbrichtová
10. Pavel Cikl









     
11. Vladimír Kecek









Jitka Goldbrichtová  


12. Miroslav Boreš