2.Debl Cup 2019 - jednodenní soutěž deblistů 3.8.2019 - souboje ve skupinách


2.Debl Cup 2019
skupina A
3.8.2019
David Beneš
Josef Beneš
Ondřej Jerman
Lukáš Brych
Vladimír Jerman
Jiří Martinka
Lubomír Prokůpek
Novák
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ





David Beneš
Josef Beneš
DEBL 6:2 5:7 6:2 2:1 17:11 2 2.





Ondřej Jerman
Lukáš Brych
2:6 * 1:6 3:6 0:3 6:18 0 4.





Vladimír Jerman
Jiří Martinka
7:5 6:1 skupina 6:0 3:0 19:6 3 1.





Lubomír Prokůpek
Novák
2:6 6:3 0:6 A 1:2 8:15 1 3.




















2.Debl Cup 2019
skupina B
3.8.2019
Radek Honzíček
David Gregor
Marián Kern
Martin Matoušek
Tibor Hrdička
Václav Hladík
Michal Tupý
Michal Mašek
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ





Radek Honzíček
David Gregor
DEBL 6:2 6:2 6:2 3:0 18:6 3 1.





Marián Kern
Martin Matoušek
2:6 * 6:1 6:3 2:1 14:10 2 2.





Tibor Hrdička
Václav Hladík
2:6 1:6 skupina 4:6 0:3 7:18 0 4.





Michal Tupý
Michal Mašek
2:6 3:6 6:4 B 1:2 11:16 1 3.




















2.Debl Cup 2019
skupina C
3.8.2019
Pavel Pekárek
Petr Sršeň
Michael Berger
Michael Berger
Marek Šedivý
René Ötwös
Pavel Kosťun
Daniel Kosťun
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ





Pavel Pekárek
Petr Sršeň
DEBL 6:4 7:6(5) 6:2 3:0 19:12 3 1.





Michael Berger
Michael Berger
4:6 * 4:6 1:6 0:3 9:18 0 4.





Marek Šedivý
René Ötwös
6:7(5) 6:4 skupina 6:7 1:2 18:18 1 3.





Pavel Kosťun
Daniel Kosťun
2:6 6:1 7:6 C 2:1 15:13 2 2.





























































































































2.Debl Cup 2019 - jednodenní soutěž deblistů 3.8.2019 - souboje ve vyřazovacím pavouku

osmifinále čtvrtfinále Semifinále Finále























V.Jerman, Martinka 1











Tupý, Mašek

7:5  











7:5  
    V.Jerman, Martinka









    Tupý, Mašek

7:5  








Šedivý, Ötwös  



 














 
2.místo












    V.Jerman, Martinka









Pekárek, Sršeň 4
 
2:6  





O.Jerman, Brych

6:7  
 
 





1:6  
    Kern, Matoušek

 





    Kern, Matoušek




 





Kern, Matoušek  






 














 
vítěz turnaje












 
Honzíček, Gregor












   




Kosťun, Kosťun







 


Pořadí v turnaji
6:0  
Kosťun, Kosťun




 


1. Marián Kern Honzíček, Gregor
    1:6  
D.Beneš, J.Beneš

 


2. Martin Matoušek V.Jerman, Martinka
Hrdlička, Hladík

    6:7(1)  
 


3. Jitka Goldbrichtová D.Beneš, J.Beneš



D.Beneš, J.Beneš 3
 
 


4. Michal Mašek Kern, Matoušek






 
 


5. Martin Martinka Pekárek, Sršeň






    Honzíček, Gregor



6. René Ötwös Kosťun, Kosťun
Prokůpek, Novák




 





7. Daniel Kosťun Tupý, Mašek
0:6  
Berger, Berger

 





8. Jiří Stožický Berger, Berger
    4:6  
Honzíček, Gregor

4.místo



9. Karel Janovský Šedivý, Ötwös
Berger, Berger  
   


Kern, Matoušek

3.místo
10. Pavel Cikl Prokůpek, Novák



Honzíček, Gregor 2



2:6  
D.Beneš, J.Beneš
11. Vladimír Kecek Hrdlička, Hladík









     
12. Miroslav Boreš O.Jerman, Brych









D.Beneš, J.Beneš