1. Debl Cup 2019 - jednodenní soutěž deblistů 29.6.2019 - souboje ve skupinách

















1.Debl Cup 2019
skupina A
29.6.2019
Brezula
Svoboda
Slabion
Janušková
Šedivý
Ötwös
Mikulejský
Kern
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ






Anton Brezula
Marek Svoboda
DEBL 6:0 6:2 6:2 3:0 18:4 3 1.






Lukáš Slabion
Tereza Janušková
0:6 * 0:6 0:6 0:3 0:18 0 4.






Marek Šedivý
René Ötwös
2:6 6:0 skupina 6:0 2:1 14:6 2 2.






Josef Mikulejský
Marián Kern
2:6 6:0 0:6 A 1:2 8:12 1 3.






































1.Debl Cup 2019
skupina B
29.6.2019
Gregor
Pavlíček
Honzíček
Honzíček
Matoušek
Cikl
Beneš
Kosťun
Hladík
Sršeň
skoré
setů
skoré
bodů
získané
body
POŘADÍ





David Gregor
Patrik Pavlíček
DEBL 7:5 6:2 6:2 6:1 4:0 25:10 4 1.





Radek Honzíček
Josef Honzíček
5:7 * 6:2 7:6 7:6 3:1 25:21 3 2.





Milan Matoušek
Pavel Cikl
2:6 2:6 skupina 4:6 5:7 0:4 13:25 0 5.





Jiří Beneš
Daniel Kosťun
2:6 6:7 6:4 B 4:6 1:3 18:23 1 4.





Václav Hladík
Petr Sršeň
1:6 6:7 7:5 6:4 * 2:2 20:22 2 3.





































































































































































































































































































1. Debl Cup 2019 - jednodenní soutěž deblistů 29.6.2019 - vyřazovací pavouk

čtvrtfinále Semifinále   finále

















































Brezula, Svoboda 1A

















6:2  

















 

















    Brezula, Svoboda















    6:4  














 
 














 
 














Beneš, Kosťun 4B
 

















 

















 
Brezula, Svoboda















    6:2    













 
 











Honzíček, Honzíček 2B
 
 











1:6  
 
 











 
 
 











     
 











    Mikulejský, Kern

 











 



 











 



 











Mikulejský, Kern 3A



 

















 
1.místo















 
Brezula, Svoboda















   
















 











Hladík, Sršeň 3B



 











2:6  



 











 



 











    Šedivý, Ötwös

 











    3:6  
 











 
 
 
2.místo









 
 
 
Gregor, Pavlíček









Šedivý, Ötwös 2A
 
 














 
 














 
 














    Gregor, Pavlíček















 














Slabion, Janušková 4A
 














0:6  
 














 
 
4.místo












     
Mikulejský, Kern

3.místo









    Gregor, Pavlíček

6:3  
Mikulejský, Kern









 



     









 



Šedivý, Ötwös












Gregor, Pavlíček 1B










































 













p. tenisté    













1. Anton Brezula, Marek Svoboda













2. Patrik Pavlíček, David Gregor













3. Josef Mikulejský, Marián Kern













4. Marek Šedivý, René Ötwös













5. Radek Honzíček, Josef Honzíček













6. Václav Hladík, Petr Sršeň













7. Jiří Beneš, Daniel Kosťun













8. Lukáš Slabion, Tereza Janušková













9. Martin Matoušek, Pavel Cikl